درب پلی وود بیمارستانی :

درب پلی وود بیمارستانی به خاطر نوع متریال و نحوه تولید و ویژگی های منحصر به فرد خود امروزه مورد توجه شرکت های سازنده پروژه های درمانی قرار گرفته است. درب پلی وود بیمارستانی سی در با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا تحولی در صنعت بیمارستان سازی کشور ایجاد کرده است.

درب پلی وود بیمارستانی

 • آنتی باکتریال
 • ضدآب
 • خوداطفا
 • مقاومت در برابر ضربه

از جمله ویژگی های منحصر به فرد درب پلی وود بیمارستانی سی در می باشد. ما در شرکت مبین تجارت کاژه نماینده شرکت سی در اصفهان با تجربه اجرای درب پلی وود بیمارستانی برای پروژه های درمانی زیادی در اصفهان و استان های دیگر و جلب رضایتمندی حداکثری مشتریان خود از کارفرما تا مشاور و پیمانکار پروژه توانسته ایم نقش مهمی در این امر ایفا کنیم.

درب داخلی بیمارستان با توجه به تردد زیاد افراد و باز و بسته شدن آن به تعداد زیاد و در معرض آسیب به دلیل برخورد تخت و ویلچر و ترولی و همچنین وسائل ضدعفونی و تمیز کننده کف، می بایست دارای استاندارد ها و ویژگی های خاصی باشد.

درب پلی وود بیمارستانی به خاطر نحوه تولید و عدم وجود روزنه در سطح محصول و قابلیت شستشو محل تجمع ویروس و باکتری نمی باشد از این رو به آن آنتی باکتریال می گویند. این ویژگی شاخص ترین ویژگی مورد توجه پروژه های درمانی می باشد.

قیمت درب پلی وود بیمارستانی بر اساس اندازه و طرح درب متفاوت می باشد. کاربری فضایی که درب در آنجا نصب می گردد مشخص کننده سایز درب و استیل های ضربه گیر و پاخور روی درب و همچنین شیشه و دریچه هوا ( در صورت نیاز ) می باشد.

انواع درب پلی وود بیمارستانی :

درب پلی وود بیمارستانی به چهار دسته زیر تقسیم میگردد :

 1. درب تک لنگه یک طرف بازشو
 2. درب تک لنگه بادبزنی
 3. درب دو لنگه برابر و نا برابر یک طرف بازشو
 4. درب دولنگه برابر بادبزنی

همچنین متعلقاتی که روی درب نصب میگردد نیز بسته به نیاز و تشخیص مشاور و طراح در هر پروژه متفاوت است. لیکن در حالت استاندارد در این خصوص توضیح خواهیم داد :

 • استیل پاخور :

ورق استیل 304 با ضخامت 0.7 در پائین و پشت و روی درب پلی وود بیمارستانی نصب می گردد که کارائی آن برای جلوگیری از آسیب درب در اثر برخورد تجهیزات تمیز کاری و ضدعفونی کف و همچنین برخورد ویلچر به درب نصب میگردد که ارتفاع آن بین 15 تا 20 سانتیمتر می باشد.

درب پلی وود بیمارستانی

 • استیل ضربه گیر :

ورق استیل 304 با ضخامت 0.7 تا 1 میلیمتر و در وسط درب و به جز درب های بادبزنی (هر دو طرف درب) فقط روی درب و زیر دستگیره در ارتفاع 70 الی 90 سانتی متری از پائین درب نصب میگردد. و علت نصب این استیل، جلوگیری از آسیب برخورد تخت و ترولی به درب می باشد.

درب پلی وود بیمارستانی1

 • دریچه هوا :

دریچه ای با پره های آلومینیومی می باشد که بر اساس نیاز واحد تاسیسات برای گردش هوا روی درب و بین استیل پاخور و ضربه گیر نصب می گردد.

درب پلی وود بیمارستانی2

 • شیشه :

برخی از فضاها مانند درب ورودی اورژانس یا اتاق های بستری نیاز به نصب شیشه روی درب دارد که اندازه این شیشه با توجه به نظر مشاور و طراح متفاوت است، لیکن سایز استاندارد این شیشه 20*70 سانتیمتر به صورت عمودی در وسط یا متمایل به دستگیره روی درب نصب می گردد.

درب پلی وود بیمارستانی4

در آخر :

برای اطلاع از قیمت درب پلی وود بیمارستانی با ما در تماس باشید. کیفیت درب پلی وود بیمارستانی و نحوه نصب و اجرای آن بسیار حائز اهمیت بوده و رعایت اصول و استاندارد های لازم در این خصوص فقط و فقط از یک تیم مجرب و با تجربه امکان پذیر است. رزومه شرکت مبین تجارت کاژه در اجرای درب های پروژه های درمانی و داشتن اطلاعات فنی و به روز باعث شده تا مورد اطمینان سازمان تامین اجتماعی و دانشگاه علوم پزشکی که بزرگترین سازنده پروژه های درمانی می باشند قرار بگیریم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *