پروژه های اجرا شده توسط گروه کاژه

پروژه اجرا شده توسط گروه کاژه

پروژه های اجرا شده توسط گروه کاژه با توجه به تنوع سبد محصولات متنوع بوده است. از درب ضد سرقت تا درب های داخلی و در و پنجره دوجداره آلومینیوم و upvc تا یراق آلات در پروژه های کوچک بازسازی تک واحدی تا برج های مسکونی و ساختمان های اداری و پروژه های بیمارستانی اجرا شده است.

سعی ما بر این بوده تا با کیفیت ترین محصولات را در زمان مناسب و با بهترین کیفیت نصب توسط نیروهای با تجربه و متخصص به مشتریان عرضه کنیم. چرا که از نظر ما تبلیغات دهان به دهان تاثیرگذارترین نوع بازاریابی می باشد.

در این میان پروژه های دولتی و خصوصی با کاربری های مختلفی را اجرا کرده ایم که تعدادی از آن ها را به شما معرفی می کنیم.

معرفی برخی از پروژه های اجرا شده گروه کاژه :

  1. پروژه برج مانیا نمک آبرود: این برج مسکونی واقع در بهترین لوکیشن شهر زیبا و گردشگری نمک آبرود در استان مازندران واقع شده در 13 طبقه و مجموع 30 واحد که درب و چهارچوب های داخلی آن از جنس پلی وود اجرا گردید با ضمانت 25 ساله و 100% ضد آب.
  2. پروژه پزشکی قانونی اصفهان: محل جدید پزشکی قانونی اصفهان از میدان فیض به کمربندی شرق اصفهان منتقل گردیده است که درب های داخلی این پروژه درب و چهارچوب پلی وود اجرا گردیده است.
  3. پروژه کهرباگستر: ساختمان اداری شرکت کهرباگستر واقع در ارغوانیه اصفهان از درب و چهارچوب فریم لس و درب و چهارچوب مدرن برای درهای داخلی این پروژه اجرا شد.
  4. پروژه میراث فرهنگی اصفهان: درب های داخلی ساختمان اداری سازمان میراث فرهنگی اصفهان درب و چهارچوب پلی وود مدرن اجرا شد.
  5. پروژه مسکونی دانشگاه هنر اصفهان: درب های ورودی و درهای داخلی واحد های پروژه 50 واحدی تعاونی مسکن دانشگاه هنر اصفهان از جنس چلی وود اجرا گردید.

پروژه های فوق تعدادی از پروژه هایی می باشد که در شهرهای مختلف کشور اجرا شده است. در آینده شما را با کارهای اجرایی بیشتری آشنا خواهیم کرد.

1
پروژه درب و چهارچوب فریم لس
1

کهربا2